Forum Nova Giełda 

HIGH MARKET LIQUIDITY

Bitcoin i inne internetowe waluty
#6229
Cześć wszystkim

Jeżeli tylko Administrator pozwoli to chciałbym w tym miejscu stworzyć miejsce o kryptowalutach. Od 2015r systematycznie długofalowo inwestuje w kryptowaluty. Nie mam psychiki do grania na krótko dlatego postanowiłem inwestować systematycznie w młode krypto z dużą dywersyfikacją.

O swoich analizach, opiniach krypto ICO pisze na http://kryptowaluty.expert i chciałbym w tym miejscu dzielić się swoją wiedzą.

Cały projekt ruszył z dniem 1 stycznia codziennie pojawia się nowa interesująca treść. Pierwsze podsumowanie całego bloga planuje po 3 miesiącach. 

Jeżeli jesteście zainteresowani taką tematyką to zapraszam was do konstruktywnej dyskusji bez większego spamu.
#6234
Na niedziele do poczytania przygotowałem artykuł na temat UpCoin.

Jak wiemy krytowaluty rozwijają się coraz mocnej. Każdego dnia można trafić na jakiś SCAM itp dlatego bardzo zaciekawiła mnie nowa giełda, która powstaje ale jeszcze mało informacji. Obecnie UPcoin oferuje 500$ na start podczas rejestracji i otrzymuje dużo informacji czy kwotę będzie można wypłacić...

Otóż NIE. Kwoty nie będzie można wypłacić z jednego prostego powodu... 500$ x 500.000 użytkowników daje 250.000.000$ więc nikogo na takie promocje nie stać... Otrzymuje 500$ na prowizje i opłaty jakie są ponoszone za inwestowanie wypłaty wpłaty itp.

Giełda opublikowała plan rozwoju oraz wizualizację. Wiem również ze będzie dostępna wersja moblina w późniejszym etapie.

http://kryptowaluty.expert/gielda-upcoi ... ualizacja/

Zapoznajcie się w wizualizacją i Planem rozwoju. W tygodniu opublikujemy kolejne informacje na temat giełdy.
#6238
Chciałbym dziś polecić zainteresować się kryptowalutą NEO
Kod: Zaznacz cały
NEO wykorzystuje zapis umów elektronicznych do prowadzenia wszelkich zapisów transferów cyfrowych. Cyfrowe żetony generowane są przez kontrakty elektroniczne, a funkcjonują generalnie do rejestracji tytułu aktywów, czyli wcześniej wspomnianych akcji i transakcji.
http://kryptowaluty.expert/neo/

Dodatkowo możecie od poniedziałku przeczytać u nas na temat KuCoin, Prytwanych Tokenach,
#6246
Dziś chciałbym żebyście zwrócili uwagę na zamknięcie platformy Bitconnect, która okazała się SCAMem... To jest niestety jeszcze bardzo poważny problem w świecie kryptowalut że powstaje bardzo dużo piramid, które chce tylko wyciągnąć kase... Jeżeli chcecie więcej o tym przeczytać to polecam

http://kryptowaluty.expert/platforma-bi ... ieta-scam/

w tym miejsce wszystko zostało opisane, powody i jaka przyszłość Bitconnect
#6285
Cały czas pracuję nad ciekawymi informacjami dla was. Sporo pracy kładziemy na prezentacji nowych kryptowalut. Dodatkowo dziś został przygotowany materiał w formie zapowiedzi konferencji organizowanej przez NEO. Jeżeli są tutaj osoby inwestujące w kryptowalute NEO to warto się zapoznać i wyciągnąć jakieś wnioski..

http://kryptowaluty.expert/konferencja-neo-developers/

Może być to wydarzenie po którym kryptowaluta skoczy w górę warto obserwować temat :)
#6303
Zgodnie z tym co zostało opublikowane i zrobione w Polsce na temat kryptowalut możemy się dowiedzieć następujących rzeczy.
  • Kryptowaluty w Polsce są Legalne
  • Kryptowaluty należy rozliczyć i powiadomić o tym Urząd skarbowy
  • Kopanie kryptowalut nie jest opodatkowane.
  • Jeżeli prowadzimy działalność to jest PIT-36 lub PIT-36L
  • Od osób fizycznych obowiązuje PIT-36
Po więcej informacji zapraszam na http://kryptowaluty.expert/jak-rozliczy ... skarbowym/
#6432
Wszystko cacy, ale brakuje kilka szczegółów. Pewnie, znajdą sie tacy co to wykorzystają. Czy Waszym zdaniem np. coś z tego rankingu byłoby dobrym i sensownym wyborem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe ? Co na ten temat myślicie?

Zarejestruj się w systemie Nova Giełda