Forum Nova Giełda 

HIGH MARKET LIQUIDITY

Bitcoin i inne internetowe waluty
By BTC
PODOBNIEZ gdzieś pisali ze 1 mln dolców -patrowicz go ma
Awatar użytkownika
By takasobierealistka
Nie jest źle panowie. Oczywiście bywały lepsze czasy.
By Gośka14
franciszekwielki pisze:
29 sie 2018, 19:09
Opłaca się działać coś jeszcze w tym temacie? Nie wiem czy warto w to teraz zainwestować.
---
zamów kwiaty
Cześć, uważam, że warto działać w tym temacie. Sama na początku długo się zastanawiałam czy zainwestować, ale zaryzykowałam i nie żałuje podjętej decyzji. Dziś mam już zysk z zainwestowanych pieniędzy.
By Zuzanna Tek
Witam, popieram, że warto zainteresować się światem kryptowalut. Rynek jest nowy, ale cały czas się rozwija. Najbardziej znane waluty już długo utrzymają się na giełdzie jak właśnie BitCoin czy Ethereum. Ale warto zainteresować się też tymi mniej popularnymi jak FuturoCoin. O FTO słyszałam dobre opinie. Ktoś słyszał coś o tej walucie? Polecacie? Znacie jakieś pewne krypto? Pozdrawiam!
By Jacek Wiosło
Ja słyszałem o FTO. Czy polecam? na razie się zastanawiam, choć podobno teraz jest dobry moment. Słyszałem też o XCF, ale chyba FTO wygląda lepiej. Może się zdecyduje, żeby nie przegapić.
By Kryptowaluty_expert
Dla wszystkich którzy wchodzą w świat kryptowalut przygotowaliśmy wyjątkowy bezpłatny kurs. http://kryptowaluty.expert/jak-zaczac-z ... owalutach/ Jak zacząć zarabiać na kryptowalutach. Celem naszego kursu jest budowanie świadomości ludzi czym są kryptowaluty, jakich programów i scamów należy unikać. Tego i dużo więcej dowiesz się w kolejnych krokach. Zachęcam was do korzystania i dzielenia się wiedzą dla znajomych.

Zarejestruj się w systemie Nova Giełda