Forum Nova Giełda 

HIGH MARKET LIQUIDITY

Instrumenty notowane w systemie transakcyjnym Nova Giełda
#203
Huta Stalowa Wola S.A. zaprasza do rokowań w sprawie sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa Huty Stalowa Wola S.A. w postaci Działu... ... 5,2247 ha w Stalowej Woli w obrębie nr 6 objętej księgą wieczystą nr ... wyżej zorganizowanej części przedsiębiorstwa jest dostarczenie do HSW S.A. ...

Z niniejszego posta zostały usunięte reklamy przez moderację.
By hsw
#677
Masz akcje Huty Stalowa Wola? Od dzisiaj możesz je sprzedać w systemie transakcyjnym Nova Giełda. Od 26 czerwca do 12 lipca można składać zapisy na akcje Huta Stalowa Wola w cenie 12,99 zł za jedną akcję, a od 14 lipca 2017 roku będzie można nimi handlować.

Nova Giełda (www.novagielda.pl) to uruchomiony 20 lutego 2017 roku system transakcyjny należący do znanego inwestora giełdowego Mariusza Patrowicza. W systemie tym nie handlujemy bezpośrednio akcjami lecz opcjami konwertowalnymi na akcje lub udziały.

Obecnie w systemie transakcyjnym Nova Giełda notowane są 4 spółki, jednak Nova Giełda jeszcze w tym roku planuje debiut takich spółek jak ZM Bumar „Łabędy”, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, PZL „WSK-Kalisz”, Polfa Tarchomin czy Nitroerg.

Notowania odbywają się w godzinach 12:30 – 18:30 w systemie notowań ciągłych, a platforma służąca do handlu może rozliczyć 15 000 transakcji w ciągu jednej sekundy.

Zostając inwestorem na Novej Giełdzie nie ponosi się żadnych opłat za rejestrację, a prowizja od zrealizowanego zlecenia bez względu na wartość zlecenia wynosi zawsze 1 złoty. Aby móc inwestować wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny na
#679
Poniżej post z innego wątku dotyczący tego jak sprzedać akcje Huty Stalowa Wola na Novej Giełdzie.
novogieldowiec pisze:
10 lip 2017, 22:15
Gość pisze:
09 lip 2017, 22:52
a jakieś szczegóły dotyczące procedury?
Wpierw trzeba swoje akcje wnieść do depozytu, który prowadzi spółka Nasze Inwestycje sp.z.o.o.. Wtedy otrzymuje się dokument konwertowalny na akcje Huta Stalowa Wola(opcja konwertowalna serii Huta Stalowa Wola), którą można wymienić na żądanie znowu na akcje Huty Stalowa Wola(w stosunku 1:1). Mając te opcje konwertowalne wystarczy je wnieść na udostępniony rachunek inwestycyjny i już można nimi spokojnie handlować. Całość procedury trwa nie dłużej niż 2-3 dni robocze.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16

Zarejestruj się w systemie Nova Giełda