Forum Nova Giełda 

HIGH MARKET LIQUIDITY

Bitcoin i inne internetowe waluty
#12083
Cześć!

Chcielibyśmy dodać coś od siebie do tego forum i postanowiliśmy publikować w tym temacie najciekawsze informacje z naszego bloga. Ponadto od czasu do czasu postaramy się zamieścić wartościowe artykuły oraz poradniki i mamy nadzieje, że okażą się one przydatne użytkownikom.

Nasz blog / portal znajduje się pod adresem https://www.kryptoporadnik.pl. Strona na razie się rozwija i z czasem zostanie uzupełniona o kluczowe treści. Nie mniej jednak, jeżeli któryś użytkownik nie znajdzie czegoś na blogu, to zapraszamy do zadawania pytań w tym miejscu. Z chęcią pomożemy i doradzimy we wszystkich kwestiach związanych z kryptowalutami, bitcoinem i blockchainem. Głównie specjalizujemy się w takich tematach jak:
-giełdy i kantory kryptowalut
-portfele sprzętowe
-ICO & IEO
-problemy techniczne z przelewami, portfelami i giełdami

Mamy nadzieje, że powstanie w tym miejscu owocna dyskusja! :)
#12084
Binance wprowadza na swoją platformę funkcjonalność "Binance Lending"

Obrazek
Giełda poinformowała, że zaoferuje wysokooprocentowane pożyczki w kryptowalutach USDT, BNB oraz ETC - nawet do 15% w skali roku za pożyczkę w ETC (Ethereum Classic). Pieniądze pozyskane od inwestorów posłużom klientom grającym na dźwigni.

Co myślicie o najnowszej propozycji Binance?
#12113
Bitomaty w Polsce - informacje, lista, mapa, jak kupić / sprzedać kryptowaluty

Obrazek

Z racji rosnącej popularności bitomatów w Polsce udostepniamy obszerny artykuł na temat bankomatów bitcoina. Na stronie m.in. aktualna lista dostępnych bitomatów (posegregowanych wg. miasta i firmy oferującej), mapa dojazdu, informacje o limitach i anonimowości. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany o nową, potencjalnie przydatną treść.

Zarejestruj się w systemie Nova Giełda