Forum Nova Giełda 

HIGH MARKET LIQUIDITY

Bitcoin i inne internetowe waluty
#12083
Cześć!

Chcielibyśmy dodać coś od siebie do tego forum i postanowiliśmy publikować w tym temacie najciekawsze informacje z naszego bloga. Ponadto od czasu do czasu postaramy się zamieścić wartościowe artykuły oraz poradniki i mamy nadzieje, że okażą się one przydatne użytkownikom.

Nasz blog / portal znajduje się pod adresem https://www.kryptoporadnik.pl. Strona na razie się rozwija i z czasem zostanie uzupełniona o kluczowe treści. Nie mniej jednak, jeżeli któryś użytkownik nie znajdzie czegoś na blogu, to zapraszamy do zadawania pytań w tym miejscu. Z chęcią pomożemy i doradzimy we wszystkich kwestiach związanych z kryptowalutami, bitcoinem i blockchainem. Głównie specjalizujemy się w takich tematach jak:
-giełdy i kantory kryptowalut
-portfele sprzętowe
-ICO & IEO
-problemy techniczne z przelewami, portfelami i giełdami

Mamy nadzieje, że powstanie w tym miejscu owocna dyskusja! :)
#12084
Binance wprowadza na swoją platformę funkcjonalność "Binance Lending"

Obrazek
Giełda poinformowała, że zaoferuje wysokooprocentowane pożyczki w kryptowalutach USDT, BNB oraz ETC - nawet do 15% w skali roku za pożyczkę w ETC (Ethereum Classic). Pieniądze pozyskane od inwestorów posłużom klientom grającym na dźwigni.

Co myślicie o najnowszej propozycji Binance?
#12113
Bitomaty w Polsce - informacje, lista, mapa, jak kupić / sprzedać kryptowaluty

Obrazek

Z racji rosnącej popularności bitomatów w Polsce udostepniamy obszerny artykuł na temat bankomatów bitcoina. Na stronie m.in. aktualna lista dostępnych bitomatów (posegregowanych wg. miasta i firmy oferującej), mapa dojazdu, informacje o limitach i anonimowości. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany o nową, potencjalnie przydatną treść.
#12400
Cloud Token - uważaj na ten projekt

Obrazek

Ostrzegamy przed udziałem w projekcie Cloud Token. Wiele rzeczy wskazuje na to, że to potencjalna piramida finansowa. W internecie można się natknąć na wiele artykułów i wpisów zachęcających do inwestycji na platformie Cloud Token, jednak należy pamiętać, że są one tworzone przez osoby chcące skorzystać z ogromnej prowizji za polecenie.
#12401
Nowy artykuł: Brave Browser - surfuj bezpiecznie i szybko!

Obrazek

Brave Browser to stosunkowo nowa przeglądarka internetowa, oferująca wiele innowacyjnych funkcji. Standardowo blokuje reklamy i trackery, chroni nasze dane osobowe oraz jest ściśle powiązana z tokenem kryptograficznym BAT, dzięki któremu można zarabiać na otrzymywaniu nieinwazyjnych reklam, a także wysyłać dotację ulubionym stronom.
#12402
Nowy artykuł: BitMEX - handel z dźwignią na BTC

Obrazek

Coś, co może szczególnie zainteresować użytkowników forum Nova Giełda - handel z dźwignią na kryptowalutach.
BitMEX to platforma umożliwiająca grę z lewarem na BTC - nawet do 1:100!
Jest to najpopularniejsza platforma tego typu. Zapraszamy do artykułu po więcej informacji, obsługiwane kryptowaluty, warunki i prowizje.
#12403
Nowy artykuł: Ledger Nano S - profesjonalny portfel sprzętowy

Obrazek

Zapraszamy do recenzji jednego z najpopularniejszych portfeli sprzętowych - Ledger Nano S.
W skrócie, jest to tani, ale bezpieczny i bardzo zaawansowany portfel sprzętowy, który pokochają fani altcoinów. Obsługuje on ponad 60 natywnych kryptowalut oraz ponad 2000 tokenów opartych o protokół ERC20 (Ethereum). Poznaj najważniejsze informacje techniczne, ocenę portalu, szczegóły na temat bezpieczeństwa i opinie użytkowników. Zapraszamy do artykułu!

Zarejestruj się w systemie Nova Giełda